Магазин

Со испукани пети и феноменален фустан се појави на изложба

Меган Маркл вчера за прв пат сама, се појави на изложбата „Океанија“ во Кралската академија на уметностите во Лондон.

Војвотката заблеска во црн Живанши фустан, а тоа што ги воодушеви присутните, беше нејзиното природно однесување. Таа ги изненади во моментот кога сама ја отвори и затвори вратата од автомобилот со кој пристигна.

Но, папараците ги забележаа петите на Меган Маркл, а на фотографиите може да се забележи дека тие се запуштени и испукани, иако таа е позната по тоа што води голема грижа за себе и својот изглед.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток