Магазин

Шакира нападната од диви свињи

Пејачката Шакира тврди дека била жртва на напад на диви свињи додека шетала во парк во Барселона со својот осумгодишен син Милан, пишува Би-би-си.

Животните ја нападнале, ѝ ја украле чантата и отишле во шумата. Шакира, сепак, успеала да си ја земе торбата назад, но чантата била целосно искината.

Таа го споделила овој неверојатен настан на инстаграм-стори, која повеќе не е видлив. Би-би-си пишува дека таа ја покажала искината торба пред камерата.

– Погледнете што направија од мојата торба дивите свињи, кои ме нападнаа во паркот. Ми ја однесоа торбата во шумата со мобилниот телефон во неа. Сѐ уништија – рекла пејачката.

„Милан, кажи ја вистината. Кажи како твојата мајка се спротивстави на дивите свињи“, додала таа.

На почеток