Магазин

(ФОТО) Цеца каква не сте ја виделе, се појави фотографија од минатото

На социјалните мрежи се појави фотографија од балканската музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ на која изгледа неверојатно.

Фотографијата која се појави на страницата која објавува стари фотографии од естрадни личности воодушеви многумина.

Имено, на неа е Цеца Ражнатовиќ на која позира на мотор.

Фотографијата е направена во деведесеттите, а погледите на сите се вперени во стајлингот кој Цеца го има. „Вистинска модна дива“, беше еден од коментарите.

На почеток