Магазин

Џенифер Лопез објави црна слика на профилот и избриша сè

Популарната пејачка ги загрижи своите фанови. Имено, Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со слика со црн круг.

Пејачката и актерка не дала никакво објаснување, а нејзините 226 милиони следбеници на Инстаграм се прашуваат што се случило. На почетокот на оваа недела, Џенифер објави слатко видео на TikTok на кое се гледа како се гушка со својот сопруг Бен Афлек, а видеото беше споделено и на нејзиниот Инстаграм.

Меѓутоа, сега тоа видео, како и сите други објави на нејзиниот профил, исчезнаa.

Лопез ги остави активни другите профили и не смени ништо на Twitter, Facebook, TikTok. Лопез, која откри дека нејзиното вистинско име сега е Џенифер Афлек, не се огласи ниту ги коментираше промените.

На почеток