Магазин

(ФОТО) Гиговска откри тајна, дечко и го лапна тестот за бременост!

Пејачката Антониа Гиговска се пофали на социјалните мрежи дека наскоро ќе стане мајка. Таа објави фотографии од тестот за бременост, но и од нејзиниот нов дечко кој ја запроси на Копаоник. Таа вели дека денеска е пресреќна оти го слави и нејзиниот 22 роденден.

„Долго врмее молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас.

Малечко мое, од сега секој мој роденден ќе го славиме заедно.

Happy b day to me, aaaand guess who’s going to be a mom

П.с. прстенот го бирал сам, умирам од среќа… си славам роденден, бебче, прстен, сееее

Што мислите, 💙 или 💗 пишете во коментар (ние знаеме)“, стои во описот на фотографијата.

За потсетување, медиумите на почетокот на октомври минатата година објавија дека Гиговска ја раскинала долгогодишната врска со пејачот Иван Јованов, фронтменот на групата „Либеро бенд“.

На почеток