Магазин

Лила од плажа на Дубаи го честиташе 1 Мај: Се можете да ми кажете, ама како да си го живеам својот живот тоа не може

Таа со фотографија на која е облечена во црвен едноделен костим за капење порача дека животот го живее според свои правила и дека никој не може да и каже што треба да прави.

„Се можете да ми кажете, што сакате кажете, ама како да си го живеам својот живот тоа не може никој да ми каже. Честит 1 Мај другари“, напиша Лила.

Водителката во изминатиот период беше присутна во медиумите поради нејзината борба со ракот, која во неколку врати што преку инетрвјуа, фотографии и средби со публиката раска низ што се поминала додека траел процесот на лекување.

На почеток