Скопје

43-годишна жена натепана од партнерот

На 11.07.2023 во 13.30 часот во СВР Скопје, 43 – годишна жена пријавила дека на подрачјето на Кисела Вода била физички нападната од нејзиниот партнер В.С.(45) од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

На почеток