Магазин

(Видео) Кети Пери имаше инцидент со гардеробата среде емисија, па стави перница на градите

Пејачката Кети Пери е дел од стручното жири на натпреварот „Американски идол“, а неодамна имаше мал инцидент на сетот.

Имено, таа се појави во необична комбинација на облека, а носеше метален горен дел кој во еден момент пукна.

Колегите се обиделе да и помогнат, а на крајот Кејти рекла дека до крајот на емисијата ќе држи перница на градите.

Пејачката цело време се шегувала и се смеела, а потоа земала перница и рекла дека ќе ја држи преку градите.

Таа го сподели видеото од оваа ситуација на социјалните мрежи, а потоа истакна дека е „свесна за ризикот што го носи оваа облека“.

„Не би го нарекол дефект, само ќе кажам дека беше интересен момент на телевизија во живо“, изјави пејачката за Access Hollywood.

На почеток