Скопје

24-годишна скопјанка физички нападната од нејзиниот сопруг

Малолетник нападнат од неколку соученици во основно училиште во Шуто Оризари

На 23.04.2024 во 16.20 часот во СВР Скопје 24-годишна жена пријавила дека околу 15.40 часот во скопско била физички нападната од нејзиниот невенчан сопруг И.М.(26) од Скопје. По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

На почеток