Магазин

(Видео) Ограбена Бритни Спирс, сè снимила и објавила

Бритни Спирс: Татко ми се опиваше до бесвест, беше злобен и постојано ме понижуваше

Пејачката Бритни Спирс привлекува големо внимание со секоја објава што ја прави на социјалните мрежи, а така беше и овој пат.

Имено, таа се огласи на Инстаграм каде објави видео од нејзините празни кутии со накит, тврдејќи дека се украдени.

„Како што можете да видите, целиот накит ми беше украден“, започна Бритни.

“Тешко ми е да купам нови бидејќи се плашам дека сè ќе исчезне. Затоа купувам евтин и лажен накит, но тешко ми е бидејќи некои од парчињата што исчезнаа се направени специјално за мене. Крстот што го носев од мојата четврта година нема“, рече таа во видеото.

“Целиот мој накит е украден. Сето тоа го нема. Целиот мој накит го нема”, вели таа во видеото.

На почеток