пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Полицајците барале голи слики во телефонот на Катица, а шифрата и била „Боки 13“ – Твитер гори!

Сопственикот на 1ТВ, Бојан Јовановски вчера доби 30 дневен притвор поради примање награда за противзаконско влијание, како и за перење пари.

Тој вчера беше уапсен на граничниот премин Богородица. Истовремено, обвинителката Катица Јанева поднесе оставка од функцијата шефица на СЈО.

Овие случувања предизвикаа лавина реакции на социјалите мрежи, а ова се дел од нив.

 

https://twitter.com/Dean06618857/status/1151051758044700672

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com