нед. Јан 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Најчевска: Министерот за внатрешни ги испратил полицајците да го блокираат сообраќајот

„Ова значи дека министерот за внатрешни работи ги испратил полицајците да го блокираат сообраќајот во Скопје.
Ма кој кретен треба да си за да дозволиш вакво нешто.
Дај бре тргнете го попот од раководното место во полицијата заедно со сите корумпирани кадри од времето на Мијалков кои се уште ведрат и облачат во министерството“, напиша Најчевска.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com