Скопје

Се запали автомобил во Скопје

На 24.11.2021 во 02.25 часот во Полициската станица Чаир било пријавено дека во с.Визбегово, скопско, настанал пожар во патничко возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на А.И.(37) од с.Визбегово. Повредени лица нема. Увид ќе се врши во текот на денот.

-Сѐ што ве интересира добивате со еден клик -

To Top