Актуелно

(ВИДЕО) На Таировиќ повторно и испаднаа градите сред настап

Пејачката Теа Таировиќ настапувала во клуб, а на среде настап во еден момент и испаднале градите на кои не им придавала значење, туку продолжила да пее.

Имено, Теа носела црн фустан кој и бил исечен под градите.

На почеток