чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Актуелно

Напаѓачот кој попладнево изврши низа кривични дела совладан од Охридската полиција, по брканица по Охридската чаршија. Имано како што објави...

Капиталните инвестиции во Пелагонискиот регион се приоритет број еден.  Само во ресорот транспорт реализираме педесетина проекти или инвестиции од 146...

СДСМ и градоначалникот Константин Георгиески ветија зголемување на зелените површини, а веќе извесен период се вршат масовни сечи на здрави...

Врз основа на актуелните објави на социјалните мрежи и социјалните медиуми од страна на загржени граѓани, екологисти и активисти на...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close