сре. Апр 8th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Актуелно

Претседателот на Единствена Македонија Јанко Бачев во изјава за јавноста по повод придружувањето на Македонија кон санкциите на ЕУ против...

За жал, кусогледоста на економскиот тим на Владата, дополнет со Спасовски и Зоран Заев попречува да се види шансата која...

Прес конференција претседателот на Единствена Македонија Јанко Бачев. Тој во име на Коалицијата „Никогаш северна - само Македонија истакна: Во...