сре. Апр 8th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Актуелно

На повеќе интернет сајтови чија специјалност е конвертирање на валути, денеска може да се забележи најразличен износ за конветирање од...

На прес конференцијата Билјана Џинго членка на Извршниот комитет на Единствена Македонија, во име на Коалицијата „Никогаш северна - само...

ВМРО-Народна партија во овие тешки моменти за Македонија им ја честита издржливоста но и упорноста на нацијата да истрае во...