Магазин

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ ужива на Ибица во црно бикини

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ неодамна отпатува на Ибица од каде веднаш сподели неколку заводливи кадри во бикини.

Ова патување е вториот дел од роденденскиот подарок на избраникот на Анастасија, Немања Гудељ.

Фудбалерот за овој одмор потрошил дури 35.000 евра.

Пејачката сега ги почести своите следачи со заводливо видео во кое позира во црно бикини и здолниште.

На почеток