Актуелно

(ФОТО) Маж со пиштол кај Мавровка, Мицкоски: Сакаа да ме убијат!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски објави фотографија од човекот кој сакал да го убие.

На почеток