Магазин

(ВИДЕО) Секс сцената меѓу Мариќ и Тимотијевиќ се појави на порно веб-страница

Секс сцената меѓу актерот Милан Мариќ, познат по улогата на Тома во истоимениот филм и неговиот колега Милош Тимотијевиќ се појави на порно веб-страница.

Популарните актери пред десет години го снимија краткиот филм „Наредник“ во режија на Никола Љуца, во кој имаат геј сцена, голи на кревет и водат љубов. Ова видео сега заврши на сајт за возрасни, а Мариќ го коментираше неговото објавување.

„Малку е морбидно што видеото се појави на веб-страници за возрасни, но што да правам?! – Јас и Милош тогаш се запознавме и тоа беше нашата прва соработка. Бевме малку нервозни додека го снимавме, но на крајот се помина одлично. Тие сцени се многу специфични, но тоа е дел од нашата работа и правевме се како професионалци“, изјавил Мариќ.

На почеток