Магазин

(ФОТО) Мадона повторно се соблече гола

Поп пејачката Мадона ги покажа градите на социјалната мрежа Инстагарм пред 1.8 милиони следбеници, за да покаже дека е задоволна со своето тело и да покаже дека е зрела личност која се чувствува удобно во сопственото тело.

Фотографијата набрзо беше избришана од Инстаграм, па Мадона ја замени со нова, облечена во црн корсет.

Фановите на Мадона лути на нејзините објави, па побараа некој да и пренесе на пејачката да престане, и ѝ порачаа да не се соблекува бидејќи од неа се имаат видено, а дел од фановите ја нарекоа и баба.

На почеток