Магазин

(ФОТО) Меган Фокс во никогаш попредизвикувачки фустан: „Два настани во една ноќ“

Една од најконтроверзните личности на денешницата – актерката Меган Фокс неодамна објави интересни фотографии на својот Инстаграм профил.

Имено, актерката направила компилација од слики во различни комбинации на облека, а како што може да се види од приложениот материјал, во една вечер успеала да смени два фустани.

И додека едниот беше многу попразничен, во чисто-бела боја, другиот, пак, беше малку попредизвикувачки, а на следбениците на споменатата мрежа им останува само да погодат на каков настан присуствувала Меган Фокс.

„Два настани во една ноќ…“, напиша таа под фотографиите.

На почеток