Актуелно

(ВИДЕО) Сузана Гавазова со бујно деколте и шлиц до колк ја честиташе Новата година

Фолк пејачката Сузана Гавазова повторно не остава никого рамнодушен на социјалните мрежи. Таа објави видео преку кое ја честиташе Новата година и на своите следбеници им посака многу здравје, среќа, радост и љубов.

„Среќна Нова година и среќни новогодишни празници. Ви посакувам здравје, среќа, радост и многу љубов во Новата 2023 година“, вели Гавазова.

На видеото таа носи црн фустан кој ги истакнува нејзините гради со длабок шлиц до колк.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Пејачката вчера настапи во ресторан во Струмица. За оваа пригода таа одбра краток златен фустан со длабоко деколте.

На почеток