Скопје

68-годишен скопјанец се тепал со малолетник

На 18.01.2023 во 15.20 часот во Полициска станица Центар било пријавено дека на подрачјето на Центар, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу О.М.(68) и 17-годишник, двајцата од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

На почеток