Македонија

Малолетник додека бегал од кучиња се удрил во железна порта

На 20.01.2023 во 18.10 часот Е.С.(39) од Гостивар, пријавил дека околу 17.00 часот во Гостивар неговиот малолетен син бил нападнат од неколку кучиња скитници и бегајќи од нив се удрил во железната порта од куќа и се здобил со повреда.

To Top