Македонија

Жени се тепале среде продавница во Тетово

На 20.01.2023 во 12.00 часот З.Т.(42) од Тетово пријавила дека околу 10.00 часот во Тетово во продавница по претходно недоразбирање била физички нападната од С.С. од Тетово. Се работи на расчистување на случајот.

На почеток