Актуелно

(ВИДЕО) Дани Димитровска објави нова песна „Има љубов во нас“

Пејачката Дани Димитровска во „АудиоКултура“ ја промовираше новата песна „Има љубов во нас“. Композитор и текстописец на песната е Весна Малинова, а аранжманот е на Јордан Манов.

Песната е најава на новиот, четврти студиски албум на Дани, со кој најавува една нова ера во својата кариера.

На почеток