Магазин

(ФОТО) Гавазова топлес ужива на плажа во Грција

Фолк пејачката Сузана Гавазова со сопругот Јасмин и двете ќерки замина на одмор во Грција.

Ги посетија познатите грчки острови, а дека убаво си поминуваат покажа пејачката која се соблече топлес на една од плажите.

Пејачката често објавува фотографии во костим за капење.

На почеток