Магазин

LG претстави телевизор кој можете да го спакувате и носите со себе

LG претстави телевизор кој можете да го спакувате и носите со себе

Необичниот телевизор моментално е на претходна нарачка, а дизајниран е за магични моменти на пикник или на работа кога едноставно ви треба пренослив телевизор. Ако некогаш сте сакале да го…

Текстот LG претстави телевизор кој можете да го спакувате и носите со себе е превземен од USB.mk.

Макфакс

На почеток