Магазин

Криси Тајген и Џон Леџенд ги обновија брачните завети

Криси Тајген и Џон Леџенд ги обновија брачните завети

Криси Тајген и Џон Леџенд ги обновија своите брачни завети.

Манекенката (37) и музичарот (44) се вратија на местото каде што се венчаа – езерото Комо во Италија – за да го врзат јазолот на прослава на својата десетгодишнина.

„Беше многу романтично. Пристигнаа со брод… Беше воодушевувачки да се видат сè уште толку среќни заедно“, изјави извор што присуствувал на настанот за „Пипл“.

„Џон и Криси излегоа на балконот и ги поздравија сите гости. Џон одржа краток говор подоцна по вечерата“.

„Имаше танцување и бар покрај езерото, кој стана омилено место вечерта. И храната беше одлична“.

„Имаше цвеќиња насекаде на нивниот голем ден. Многу елегантен настан во класичен стил“, додаде изворот.

Макфакс

На почеток