Македонија

Татко ја допирал по телото својата малолетна ќерка, во полицијата во Битола го пријавила неговата поранешна жена

Татко ја допирал по телото својата малолетна ќерка, во полицијата во Битола го пријавила неговата поранешна жена

Вчера попладне, во 13.00 часот во СВР Битола, 37-годишна жена од Битола пријавила дека нејзиниот поранешен сопруг Т.С. ја допирал по телото нивната малолетна ќерка, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

На почеток