Магазин

Кралски експерт: Без Кејт Мидлтон, кралското семејство е готово

Пол Бурел, кралскиот експерт и единствениот човек на кој принцезата Дијана му веруваше, даде свое мислење за кралското семејство.

Кралското семејство веќе некое време е во центарот на скандалите, а додека многумина дебатираат за тоа каде се наоѓа Кејт Мидлтон и дали таа е воопшто жива, поранешниот батлер на принцезата Дијана, Пол Барел, го кажа своето мислење.

„Сакам да ја пребродат оваа криза, сакам да му покажат на светот дека се е во ред со кралското семејство и со принцот и принцезата од Велс и сакам да одат напред бидејќи тие се нашата надеж. Без Кејт, кралскиот семејството е готово“, рече тој.пренесува Мирор.

Ситуацијата околу Кејт Мидлтон не се смирува, а најновите извештаи велат дека принцот Вилијам е многу лут, додека е разочарана од бројните теории на заговор кои се појавија, но ништо од ова сè уште не ја натерало да се појави пред сите и во спротивно ја уверуваат јавноста.

На почеток