Скопје

Скопјани се испотепале во ресторан во Градски парк

Денеска (30.05.2024) во 02.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во угостителски објект во Градскиот парк во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.Н.(19) од една страна и еден малолетник од друга страна, двајцата од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

На почеток