Магазин

Најсексипилната Албанка „на кафе“ без градник

Британската пеачка Рита Ора, по потекло од Косово, често не изненадува со провокативен стајлинг.

Ова и е најразголено издание…

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток