пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Абе учи си за доктор, може ќе те стават министер за култура, а ја будала правен ќе студирам

По информацијата дека Хисни Исмаили ќе биде нов министер за култура ќе биде професор од Факултетот за медицина, на социјалните мрежи има бура од реакции.

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close