вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО)Млад белграѓан си најде забава на поплавените улици

На социјалните мрежи се појави снимка од млад белграѓанин, кој одлучил малку да се забавува по поплавите кои настанаа поради обилните дождови кои ја зафатија Србија.

Šalje Milan Žikić: Železnička stanica Novi Beograd.

Geplaatst door Bora Konj op Zondag 23 juni 2019

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close