вто. Ное 12th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Судар кај Мешеишта

Уште една сообраќајна несреќа се случи попладнево кај селото Мешеишта на патниот правец Кичево Охрид. Ова е втора сообраќајка на оваа делница денес, а среќна околност е што во оваа незгода нема човечки жртви.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close