вто. Ное 12th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Жената фотографирана со Груевски е модел

Поранешниот премиер Никола Груевски се појави на фотографија на фејсбук, во друштво на поранешната порно ѕвезда и продуцент на порно филмови Роко Сифреди и згодна бринета, објави унгарската 24.ху. Но која е атрактивната девојка?

Станува збор за инфлуенсер, мајка, модел…

Еве фотографии од нејзиниот инстаграм профил…

 

Инаку ова покажува дека поранешниот премиер Никола Груевски, кој побегна од Македонија и доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close