Македонија

(ВИДЕО) Нов случај во Македонија: Ученички се тепаат, а другарите навиваат

Снимка од тепачка на две девојчиња, која се појавила на интернет, објави  Канал 5 каде што едното од девојчињата прво вербално, а потоа со шлаканици и клоци го напаѓа другото девојче, кое е не може да се одбрани. Ова не е прв ваков случај во Македонија. Јавноста претходно беше згрозена од тепачка меѓу ученички во Неготино.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток