пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ФОТО+ВИДЕО: Тешка сообраќајка Куманово-Страцин, камион целосно изгоре

Тешка сообраќајка се случи пред малку меѓу две коли и камион од Куманово спрема Страцин.

Според очевидци, камиот целосно изгоре.

Детали за сообраќајката во текот на денов.

ФОТО и ВИДЕО: Душко Ѓоргиевски

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close