fbpx
пет. Јул 10th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Mорон во една фотографија

Ако мислите дека се уште има луѓе, се лажете. На социјалните мрежи е објавена фотографија каде едно лице е фотографирано со прегазенa срна и напишал „Загина без ден, хахаха“.

„Јас не знам ова дебилно човеколико суштество како веќе некој не го фати и не му го смени личниот опис и мајка му да не го познае уште и се слика кретен умоболен“, е само една од реакциите по објавената фотографија.

И покрај тоа што се претпоставува дека фотографијата не е направена кај нас, тоа не значи дека сторителот на ова дело не треба да сноси одговорност.

Објавата погледнете ја тука.

https://www.facebook.com/groups/977446202350024/permalink/2384666331627997/