сре. Дек 11th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Во слободно време вицепремиерот Бујар Османи – спортува

Вицепремиерот Бујар Османи, неделно спортува. Тој на својот ФБ објави фотографија на кој се гледа како со министерот за економија, Крешник Бектеши се искачуваат на планината Водно.

Mirëmēngjes!

Geplaatst door Bujar Osmani op Zondag 24 november 2019

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com