fbpx
пет. Јул 30th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Филипче за Сител: Полицискиот час засега не планираме да се менува, за угостителите ќе најавиме нешто на почетокот од следната недела

Филипче за Сител по враќањето од Атина – Кога ќе можеме да патуваме во Грција? Дали ќе се бараат здравствени пасоши? Дали ќе се укине обврската за 14 дневен карантин? Дали ќе се укине полицискиот час? Кога угостителите ќе почнат со работа?