fbpx
сре. Сеп 30th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Најчевска: Mицкоски влегол во филомот на Исус Христос спасителот

Ахахаха. Јас знаев дека нашите партиски водачи патат од Наполеонов комплекс, ама ова е една сосема нова димензија. Мицкоски влегол во филомот на Исус Христос спасителот, напиша Мирјана Најчевска на својот ФБ профил.

Таа додава:

Знам дека треба да се води позитивна кампања и да се нудат работи наместо да се критикуваат, ама ова е веќе на ниво на лудило.
Мислам дека ниту еден народ не заслужува вакви властодржци, напиша Најчевска на ФБ.

 

Ахахаха. Јас знаев дека нашите партиски водачи патат од Наполеонов комплекс, ама ова е една сосема нова димензија….

Geplaatst door Mirjana Najchevska op Woensdag 24 juni 2020