fbpx
чет. Ное 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Видео од страшната сообраќајка на Партизанска

Вечерва на крстосницата на булеварот Партизански одреди и улицата 8- септември се случи тешка сообраќајна несреќа, во која неофицијално има повредени.

До сообраќајната несреќа дошло кога автомобил се удри во возило на Итната медицинска помош , кое се движело по Партизанска , најверојатно кон Козле.