fbpx
нед. Сеп 20th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Малолетник каснат од куче во Скопје

Вчера во 22,20 часот во Полициската станица Аеродром Б.Г.(49) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20,00 часот на улицата “Владимир Комаров“неговиот 15 годишен син бил каснат од куче-скитник за ногата.

Напишете коментар