нед. Јан 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Празнична градежна тортура кај ,,Мајчин дом“ во Аеродром

Жителите од општина Аеродром, кои живеат непосредно до градежната парцела до ,,Мајчин дом“ , се жалат дека секојдневно трпат вистинска тортура од градежната механизација и камионите.

Geplaatst door Ljupco Mickov op Zaterdag 8 december 2018

Во Општина Аеродром во моментот се одвива манифестација "Иновации во градежништвото" како дел од акцијата #СтанЗаМарин….

Geplaatst door Ljupco Mickov op Zaterdag 8 december 2018

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com