Актуелно

(ВИДЕО) Лила ја искараа зошто додека лижеше не гризнала за да крцка

Познатата македонска водителка Лила Филиповска, на Тикток објави видео од грешките додека снимала реклама.

Таа на видеото рекламира сладолед, а во позадина се слуша глас кој и вели „не крцка, гризни од страните“.

„Кило сладолед изедов“, напиша Лила во описот на видеото.

@lilafilipovskaofficial

#asmr #satisfying  #asmrcommunity #asmrsounds #oddlysatisfying #satisfyingvideos  #asmreating #asmrvideo #asmrfood #bloopersbest

♬ original sound – LILA FILIPOVSKA OFFICAL

На почеток