Магазин

(ФОТО) Емили Ратајковски позираше скроз гола заедно со своето куче

Познатиот модел Емили Ратајковски (31), на Инстаграм објави фотографија на која позира целосно гола, легната на подот, а покрај неа е нејзиното куче.

Фотографијата за кратко време добила многу лајкови ама и коментари:

„Многу чудно“, „Каква мајка таков син“, „Не знам како да се чувствувам“, „Две прекрасни миленичиња“, „Воедно страшна, но и неверојатна фотографија…“

Емили пред повеќе од една година се породи, а за кратко време успеа да се вратии во својата топ форма.

На почеток