Магазин

(ВИДЕО) Теона повторно го освои светот преку Инстаграм: Збори 11 јазици, на крај уникатно одговара од каде потекнува

Теона Сима повторно е хит на социјалните мрежи со новото видео на кое таа одговара на прашањето од каде потекнува.

„Ги искина сите до еден како мајчин јазик! Браво!“, „Светско а наше“, „Твојот грчки акцент е совршен. Ако не си Гркинка, си успеала да постигнеш нешто многу тешко“, се само дел од коментарите под видеото.

Во продолжение можете да го погледнете видеото.

На почеток